585858004 info@altcap.pl

Teleporady funkcjonują od dłuższego czasu. Jednak czasy w których przyszło nam żyć, wymuszają na nas potrzebę szybszego zapoznania się z tematem, nawet jeśli ten nie był nam zupełnie znany do tej pory. Dziś nie tylko mamy możliwość korzystania z technologii, lecz także zalecenie, które nakazuje nam potrzebę kontaktu z naszymi klientami w sposób zdalny.

Teleporady wykonujemy z poziomu naszego biura , domu i przychodni lekarrskiej. Dzięki temu, nie musimy mieć jakiegokolwiek kontaktu z klientem lub pacjentem. Pomimo wygody jaką serwuje nam technologia, od nas zależy, jak przygotujemy się do teleporad. Im lepszy będzie dobór naszego sprzętu, tym bardziej będziemy zadowoleni z poziomu osoby, która będzie oferować teleporady.

Postawmy więc na jakość najlepszych firm i produktów w tej kategorii, która pozwoli uzyskać nam dostęp do najlepszej technologii na rynku. Zapraszamy!

Słuchawki do teleporad w przychodni

Teleporady działają dziś praktycznie w każdej przychoni. Niemniej jednak są tacy specjaliści, którzy wykonują codziennie nawet kilkadziesiąt teleporad. Aby zapewnić sobie pełną wygodę podczas teleporady, będziemy potrzebować jak najlepszego sprzętu. Chodzi głównie o słuchawki do teleporad, które odgrywają bardzo istotną rolę.

Trzeba wziąć pod uwagę, że dziennie będziemy łączyć się z różnymi ludźmi, mającymi różny sprzęt. Dlatego słuchawki do przychodni powinny zarówno dobrze odbierać sygnał głosowy, jak i dobrze przetwarzać dźwięk prosto z przychodzi. Dzięki temu unikniemy wielu powtórzeń, które mogą wynikać z braku słyszalności z naszej strony. 

Niestety, jest to jeden z głównych problemów, który jednak trzeba wziąć pod uwagę, aby nie tracić cennego czasu, który mógłby zostać przełożony na większą ilość pacjentów, którzy uzyskaliby w tym czasie pomoc.

Jednym z bardziej rekomendowanych zakupów w tej kategorii jest headset marki Plantronics Blackwire, dokładniej model C710-M USB. Tak profesjonalny sprzęt zapewni nam świetną słyszalność w obie strony. Z tańszych, aczkolwiek również dobrych zamienników, można wymienić słuchawki Sennheiser SC 165 USB, które również pracują na USB, co pozwoli na szybką instalację.