585858004 info@altcap.pl

Słuchawki call center biurowe to zazwyczaj uniwersalne zestawy słuchawkowe, których można używać w pracy lub w środowisku biurowym.

Chcesz czegoś, co będzie wystarczająco wygodne, aby wytrzymać cały dzień pracy, nie powodując zmęczenia, z baterią, której nie trzeba będzie ładować w połowie dnia. Doskonała funkcja aktywnej redukcji szumów (ANC) może również pomóc Ci skoncentrować się na pracy, blokując hałas otoczenia i rozmawiających współpracowników call center. Ponadto słuchawki z minimalnym wyciekiem oznaczają, że możesz podkręcić swoją muzykę bez zawracania głowy współpracownikom w pobliżu.

Przetestowaliśmy ponad 510 par słuchawek, a poniżej znajdują się nasze zalecenia dotyczące najlepszego zestawu słuchawkowego do użytku biurowego. Zapoznaj się również z naszymi zaleceniami dotyczącymi najlepszych słuchawek z redukcją szumów i najlepszych słuchawek dousznych z redukcją szumów. Jeśli chcesz jeszcze bardziej ulepszyć swoje stanowisko pracy w biurze, zapoznaj się z naszymi zaleceniami dotyczącymi najlepszych ergonomicznych myszy i najlepszych ergonomicznych klawiatur.

Najlepsze słuchawki biurowe: Platora PRO

Te nauszniki z obsługą Bluetooth są wystarczająco wygodne do noszenia przez wiele godzin i są bardzo dobrze zbudowane, z czułym na dotyk schematem sterowania, który ułatwia regulację w locie. Zapewniają ponad 37 godzin ciągłego odtwarzania na jednym ładowaniu, więc nie powinny mieć problemów z utrzymaniem Cię przez cały dzień. Mają niezwykle skuteczny system ANC, który filtruje wszystko, od dudnienia przejeżdżających ciężarówek na zewnątrz, po gadki pobliskich współpracowników.

Wykonują dobrą robotę, zapobiegając wyciekaniu dźwięku z nauszników, więc nie powinieneś się zbytnio martwić o przeszkadzanie ludziom w pobliżu. Obsługują parowanie z wieloma urządzeniami, dzięki czemu możesz słuchać treści na komputerze służbowym, jednocześnie przesyłając strumieniowo muzykę z telefonu.

Niestety, ich zintegrowany mikrofon sprawia, że ​​Twój głos jest cienki, przytłumiony i pozbawiony ogólnych szczegółów. Może również mieć problem z izolowaniem mowy od głośnego hałasu w tle. Pomijając przeciętny mikrofon, są na tyle wszechstronne, że mogą być również jednymi z najlepszych testowanych przez nas bezprzewodowych słuchawek Bluetooth.

Zobacz naszą recenzję Alternatywa z lepszym mikrofonem: bezprzewodowe słuchawki Bose 700 Bezprzewodowa konstrukcja słuchawek Bose 700 Bezprzewodowe słuchawki Bose 700 Z

Jeśli często odbierasz połączenia w pracy i potrzebujesz wysokiej jakości mikrofonu, rozważ słuchawki Bose 700 Headphones. Mają mniej skuteczny system ANC niż Sony WH-1000XM4 Wireless, ale mają zintegrowany mikrofon, który sprawia, że ​​Twój głos jest czysty, stosunkowo pełny i w większości wolny od szumów tła dzięki wydajnemu procesorowi bramki szumów. Chociaż ich około 21-godzinna żywotność baterii jest znacznie krótsza niż w przypadku Sony, powinno to wystarczyć, aby przejść przez kilka dni w pracy. Ich konstrukcja jest bardzo wygodna, ale nie są szczególnie przenośne, mają nieporęczne nauszniki i sztywny pałąk. Kup Sony, jeśli chcesz mieć lepszą ANC i dłuższą żywotność baterii, ale rozważ Bose, jeśli planujesz częściej używać mikrofonu słuchawek.