585858004 info@altcap.pl

Słuchawki call center

Najnowsza, niezawodna i wygodna słuchawka wyznaczająca nowe standardy pracy w call center i biurze. Stylowy nowoczesny wygląd. Trwała i wygodna, gwarantuje wysoką jakość dźwięku.


Plantronics HW261 N/A

Słuchawka nagłowna na dwoje uszy, z mikrofonem z redukcją szumów, Wideband. specjalnie zaprojektowane do współpracy z telefonami IP biurkowymi oraz softfonami.


Przewodowe, bezprzewodowe, a może Bluetooth? Nagłowne, nauszne czy douszne? Do tego mnogość producentów, różne dedykowane urządzenia i akcesoria – nic dziwnego, że można się w tym pogubić. Jednak po ustaleniu kilku ważnych informacji i pamiętaniu o kilku istotnych kwestiach, staje się to znacznie łatwiejsze.

Zwróć uwagę, jakie cechy sprzętu będą najistotniejsze, w zależności od miejsca i sposobu użytkowania. Słuchawki mają służyć do użytku prywatnego, czy chodzi o wyposażenie miejsca pracy dla większej ilości osób, np. call center?  Ważne jest nie tylko to, z jakimi urządzeniami słuchawka ma być kompatybilna, ale również jej funkcję. Np. redukcja szumów otoczenia  sprawdzi się podczas prowadzenia auta i w biurowym zgiełku. Wodoodporność będzie nieoceniona w trudnych warunkach. Długi czas rozmowy i alarmy głosowe pozwolą na kontakt bez obawy o rozładowanie. Mocna konstrukcja i długi kabel umożliwią pracę przy biurku przez długi czas. Możliwości jest wiele. 

Słuchawka na dwoje uszu z pałąkiem na głowę, skóropodobne gąbki. Podłączenie do komputera, telefonu komórkowego oraz tabletu.

Plantronics HW111 N/A

Słuchawka na jedno ucho. Mikrofon z ultra redukcją szumów otoczenia do 65%.
353,00 PLN

Poznaj najlepsze słuchawki dla call center

Chcesz zapewnić pracownikom odpowiednie warunki pracy na słuchawce? Wybierz model  MB Pro 1 na jedno ucho lub MB Pro 2 na dwoje uszu od Sennheiser. Według naszych informacji są to słuchawki, które świetnie odnajdą się w środowisku call center  – zobacz dlaczego.

Te dwa modele są najczęściej kupowanymi słuchawkami dla biura z naszego asortymentu.  Co więcej, nie musisz kupować kota w worku. Z nami masz możliwość przetestowania wybranej słuchawki przez tydzień.  Sennheiser  MB Pro 1 i  MB Pro 2 również możesz wypróbować i zobaczyć, czy sprawdź się w Twojej firmie. Zainteresowany? Szczegóły znajdziesz w zakładce TESTY na naszej stronie.

Mikrofon jest ważny

Klient ma usłyszeć konsultanta, a często słyszy wszystko z wyjątkiem konsultanta. Nie w tym przypadku. Słuchawki zostały wyposażone w mikrofon kompensujący szumy i poprawiający transmisję głosu. Dzięki zastosowanym  rozwiązaniom głos brzmi naturalnie i  nie ma mowy o zakłóceniach.

Czy słuchawki mogą być wygodne

Tak! Nawet przez wiele godzin noszenia. Te nagłowne słuchawki Bluetooth posiadają duże nakładki słuchawkowe ze sztucznej skóry. Nie cisną uszu, stabilnie przylegają do głowy. Można spokojnie prowadzić rozmowę z klientem bez obawy, że słuchawki się zsuną. Do tego długi czas rozmowy – telefonowanie przez nawet  15 h bez ładowania. Komunikaty głosowe informujące o stanie zestawu słuchawkowego więc dowiesz się wcześniej, ile czasu pozostało do ponownego ładowania.

Czy stać Cię na niemiecką jakość


Plantronics HW121 N/A

Przewodowa słuchawka do biur i call center. Szerokopasmowy dźwięk.


Plantronics HW251 N/A

Plantronics HW351 N/A

Najnowsza, niezawodna i wygodna słuchawka w kolorze srebrnym wyznaczająca nowe standardy pracy w Call Center i biurze. Stylowy i nowoczesny wygląd, wysoka jakość dźwięku, skóropodobna gąbka.


Plantronics HW361 N/A

Najnowsza, niezawodna i wygodna słuchawka w kolorze srebrnym wyznaczająca nowe standardy pracy w Call Center i biurze. Stylowy nowoczesny wygląd. Trwała i wygodna, gwarantuje wysoką jakość dźwięku.

Plantronics HW510 N/A

Przewodowa słuchawka do biur i call center. Szerokopasmowy dźwięk. Słuchawka na jedno ucho.


Plantronics HW520 N/A

Przewodowa słuchawka do biur i call center. Mikrofon z redukcją szumów otoczenia do 75%.

Plantronics HW540 N/A

3 style noszenia. SoundGuard chroni słuch przed dźwiękami powyżej 118dBA. Kabel sprzedawany oddzielnie.


Plantronics HW710 N/A

Najnowsza profesjonalna, niezawodna i wygodna słuchawka przeznaczona do pracy w call center i biurze. Wysuwany mikrofon z redukcją szumów otoczenia.


Plantronics HW720 N/A

Wyjątkowa , profesjonalna, lekka i wygodna słuchawka do pracy w biurze i call center. Słuchawka na dwoje uszu.

Plantronics Audio 478

Idealny dla osób często podróżujących. Zapewnia wysoką jakość dźwięku, dzięki czemu można wyraźnie słuchać i być słyszanym, a nagłowny sposób noszenia jest wygodny szczególnie w podróży.

PLantronics Audio 622

Idealnie nadają się do komputera stacjonarnego jak i przenośnego dzięki uniwersalnemu podłączeniu przewodem ze złączem USB.


PLantronics Audio 628

Idealnie nadają się do komputera stacjonarnego jak i przenośnego dzięki uniwersalnemu podłączeniu przewodem

PLantronics Audio 648

Idealnie nadają się do komputera stacjonarnego jak i przenośnego dzięki uniwersalnemu podłączeniu przewodem ze złączem USB.

Plantronics Blackwire 710

Przewodowy zestaw słuchawkowy USB,Bluetooth. Zintegrowane przyciski odbioru i zakończenia rozmowy.


PLantronics Blackwire C310

Lekka, odkryta słuchawka na jedno ucho z mikrofonem z redukcją szumów otoczenia. Pozostawia drugie ucho wolne, pozwala na nieograniczony kontakt z otoczeniem


Plantronics Blackwire C315

Przewodowy zestaw słuchawkowy USB i jack 3,5mm. Zintegrowane przyciski odbioru i zakończenia rozmowy, regulacji głośności oraz wyciszenia na kablu.


PLantronics Blackwire C320

Odkryte słuchawki stereofoniczne z mikrofonem z redukcją szumów otoczenia. Technologia QuickAdjust zapewnia łatwe i dokładne ustawienie mikrofonu.