585858004 info@altcap.pl

Recenzja zestawu głośnomówiącego Jabra Speak 750 – krystalicznie czysty dźwięk podczas rozmów i spotkań wideo

Wielu z nas pracuje i komunikuje się z domu podczas pandemii COVID-19 i musimy połączyć się w wysokiej jakości. Jedną z możliwości jest Jabra Speak 750 – profesjonalny pełnodupleksowy system audio Bluetooth, który zapewnia krystalicznie czyste rozmowy.

Okrągłe urządzenie łączy się z komputerem stacjonarnym, laptopem lub smartfonem przez Bluetooth i oferuje czysty i wyraźny kanał audio, niezależnie od tego, czy jest to rozmowa telefoniczna, czy wideokonferencja.

Konfiguracja jest naprawdę łatwa, więc możesz rozpocząć pracę w ciągu kilku minut. Ostatnie badania wykazały, że 10% przeciętnego spotkania jest marnowane na problemy techniczne.

Dzięki pełnemu dupleksowi użytkownicy mogą jednocześnie mówić i słyszeć jak w prawdziwej rozmowie.

Jeśli jesteście zgromadzeni w sali konferencyjnej ze swoimi współpracownikami lub w domu, podnosi to jakość tego doświadczenia.

W naszym sklepie internetowym www.4ip.pl używaliśmy zestawu Jabra Speak 750 sparowanego z naszym smartfonem i komputerem Dell jako zestawu głośnomówiącego do wykonywania i odbierania połączeń, spotkań online i spotkań wideo.

Dźwięk jest tak wyraźny, że mogliśmy nawet wykonać kilka segmentów radiowych za pomocą Jabra Speak 750, a także wszystkich wielu połączeń, które wykonaliśmy i otrzymaliśmy, i ani razu nie zapytano nas, czy korzystamy z zestawu głośnomówiącego.

Nietrudno stwierdzić, kiedy ktoś używa funkcji głośnika w swoim smartfonie – wydają się brzmieć odlegle i głucho.

Ale tak nie było w przypadku Jabra Speak 750.
Dzwoniący przychodzili głośno i wyraźnie, a jakość, którą nasi rozmówcy słyszeli z naszego końca, była również doskonała.

Musieliśmy zapytać kilka osób dzwoniących, jak brzmiałyśmy, i wyjaśniliśmy, że testujemy Jabra Speak 750.

Ta jakość jest zasługą wbudowanego DSP (cyfrowego przetwarzania sygnału), dzięki czemu nie ma echa ani zniekształceń.
Masz również głośnik klasy hi-fi, dzięki czemu słyszysz głosy, muzykę i dźwięk multimedialny w wyjątkowej jakości.

Urządzenie ma wysoką jakość wykonania z centralnym głośnikiem i mikrofonem otoczonym dotykowymi elementami sterującymi głośnością, łącznością Bluetooth oraz odbieraniem i kończeniem połączeń

Istnieje również kabel USB, którego można użyć do fizycznego podłączenia urządzenia do komputera, a także do ładowania wewnętrznej baterii, która owija się wokół głośnika i pozostaje niewidoczna, gdy nie jest używana.

Po pełnym naładowaniu Jabra Speak 750 będzie działał do 10 godzin po pełnym naładowaniu – wystarczy na kilka dni rozmów, nawet jeśli rozmowy trwają dłużej niż zwykle.

Możesz nawet sparować dwa urządzenia z Jabra Speak 750 w tym samym czasie.

Dostępny jest również wariant Jabra Speak 750 Microsoft Teams, certyfikowany dla Microsoft Teams, z dedykowanym przyciskiem LED, który umożliwia natychmiastowe połączenie ze współpracownikami.

Powiadomienia ostrzegają użytkowników, kiedy należy dołączyć do rozmowy lub gdy ktoś próbuje się z nimi skontaktować.

Naciśnięcie przycisku przenosi użytkowników bezpośrednio do trwającej rozmowy Microsoft Teams, dzięki czemu połączenie ze współpracownikami będzie zawsze dostępne jednym kliknięciem, niezależnie od obecności w sali konferencyjnej.

Wariant Speak 750 UC jest kompatybilny ze wszystkimi wiodącymi platformami Unified Communications i ma inteligentny przycisk, który można zaprogramować dla Siri, Asystenta Google lub szybkiego wybierania.

Jabra Speak 750 jest już dostępny i kosztuje 450 USD.

Podsumowanie

Nigdy nie było lepszego czasu na czystą komunikację, a Jabra Speak 750 zapewnia profesjonalną jakość połączeń i konferencji, dzięki czemu możesz słyszeć i być słyszanym głośno i wyraźnie.

źródło: https://www.techguide.com.au/reviews/computers-reviews/jabra-speak-750-speakerphone-review-crystal-clear-audio-calls-video-meetings/