585858004 info@altcap.pl

Jabra Elite 85t z Jabra Advanced Active Noise Cancellation (ANC) ™

Seria Jabra Elite 75t z ANC w standardzie

Opierając się na wiodących osiągnięciach w zakresie innowacji w dziedzinie prawdziwie bezprzewodowych wkładek dousznych, Jabra wprowadza ANC do swojego wielokrotnie nagradzanego, kompaktowego, prawdziwego zestawu bezprzewodowego, obejmującego całą nową serię Elite 85t i ulepszoną serię Elite 75t, bez kompromisów w zakresie eleganckiego projektu lub optymalnego dopasowania.

Elite 85t został zaprojektowany tak, aby przekraczać granice tego, ile hałasu można usunąć za pomocą zestawu prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych. Wyposażony jest w najbardziej zaawansowaną i potężną technologię ANC firmy Jabra, bez uszczerbku dla rozmiaru lub charakterystycznego projektu, który wygląda i świetnie się nosi przez cały dzień. Dzięki Elite 85t nie będzie kompromisów w dyskretnym wyglądzie lub komforcie, bez kompromisów w rozmowach lub doświadczeniach muzycznych i bez kompromisów w skuteczności ANC.

Aktualizacje serii Elite 75t – zarówno aktywnej, jak i nieaktywnej – będą odbywać się poprzez aktualizację oprogramowania układowego w aplikacji Sound +. Jabra jest pierwszą firmą, która dostarcza ANC do istniejącej linii prawdziwie bezprzewodowych produktów, tworząc jedną z najszerszych linii prawdziwie bezprzewodowych ANC na rynku. Wszystko w oparciu o standardy miniaturyzacji, jakich rynek oczekuje od Jabry.

Elite 85t with Jabra Advanced ANC™

Najnowszy dodatek do serii Elite, Jabra Elite 85t, jest wyposażony w Jabra Advanced ANC ™, który zapewnia poziom redukcji szumów o jeden krok dalej niż standardowa oferta Jabra ANC. Podwójny chipset w słuchawkach dousznych zapewnia wysoką zdolność ANC, a także optymalne przetwarzanie dźwięku. Są to jedne z najmniejszych wkładek dousznych, które oferują najwyższej jakości ANC, aby stworzyć prywatną, dość przestronną przestrzeń i zapewniają HearThrough, abyś mógł słyszeć otoczenie – obie funkcje są w pełni regulowane, z dodatkowym naciskiem na naturalne brzmienie i ograniczoną okluzję (blokowanie / zamykanie), osiągnięte dzięki półotwartej konstrukcji i wielu mikrofonom ANC. Ponieważ coraz więcej osób wymaga elastyczności w wykonywaniu i odbieraniu połączeń, nowe słuchawki Jabra Elite 85t zapewniają wyjątkową jakość rozmów dla użytkownika i osoby po drugiej stronie dzięki technologii 6 mikrofonów (trzy na każde ucho, dwa na zewnątrz , jeden wewnątrz). Do tego dochodzi ulepszona ochrona przed szumem wiatru, umożliwiająca świetne rozmowy w dowolnym miejscu. Mikrofony wewnątrz i na zewnątrz wkładek dousznych zapewniają Jabra Advanced ANC ™, który zapewnia lepszą redukcję szumów, odfiltrowując więcej szumów. Elastyczność Jabra Advanced ANC ™ wykracza poza rozwiązanie włączania / wyłączania, ponieważ można go regulować za pomocą podwójnego suwaka od pełnego ANC do pełnego HearThrough i gdziekolwiek pomiędzy, co oznacza, że ​​Jabra Elite 85t oferuje bardziej spersonalizowane wrażenia, które dają użytkownikowi kontrolę otoczenia.